Join LoS Discord Server TOP 1 GUILD ON SERVER Mad Sopranos
Kills: 1878
TOP 2 GUILD ON SERVER POGROM
Kills: 1488
TOP 3 GUILD ON SERVER Agresywna Masa
Kills: 160
TOP 4 GUILD ON SERVER JEBAC ZYNGERA
Kills: 69

Witam wszystkich,
chciałbym bardzo serdecznie zaprosić do lektury mojego poradnika na temat ogoniastych bestii, bez których manga/anime Naruto zapewne by nie powstały.
Oczywiście poradnik ukazuje bijuu w Legends of Shinobi.
Postaram się schludnie i zrozumiale przedstawić miejsca, drogi, oraz same demony.

Przed rozpoczęciem wędrówki radzę zaopatrzyć się w kilof, który możemy zdobyć wykonując pick quest.

Pierwszy
Jak pewnie łatwo się domyślić - znajduje się na terenie Kraju Wiatru, niedaleko Suny. Od wyjścia z wioski musimy kierować się na południowy zachód, aż do respowiska Desert Monsters, gdzie będziemy musieli otworzyć wejście za pomocą kilofa.

Wolny, oraz ze względu na miejsce, w jakim się znajduje, walczący na dystans mogą wykazać się umiejętnościami. Przeciętne obrażenia fizyczne i jutsu. Używa obszarów oraz waveów w stylu Gaary.

[Image: 63913e07b6.jpg]

Drugi
Znajdziemy go na Mategakure (płyniemy tam z Kirigakure). Zmierzając na wschód, docieramy do respu Black Shinobi. Na jego końcu znajduje się kamień , który możemy usunąć za pomocą dźwigni ukrytą w podziemiach. Następnie zmierzamy do labiryntu, gdzie musimy przejść przez kilka ścian , a na końcu dostać się do teleportów (oba prowadzą do bestii).

Szybki, lecz i tak zachowuje dystans, co wiąże się z samymi obrażeniami magicznymi. Nie można go jednak lekceważyć, ponieważ w wykonywaniu jutsu również jest rychły. Używa targetów i waveów katona i raitona.
[Image: f8e31701c5.jpg]

Trzeci
Wschodnie Kirigakure (płyniemy tam z Kirigakure). Po dotarciu na wyspę udajemy się na wschód, przechodząc obok kilku Kiri Shinobi, gdy w końcu zmieniamy kierunek na południowy. Mijając Guren, możemy spodziewać się ataku ze strony kolejnego bijuu.

Szybki, nie ma co uciekać. Przeciętne obrażenia fizyczne, słabe jutsu, lecz siłą Trzeciego jest szybkość ataków. Użytkownik suitona.
[Image: 68edf8dc5e.jpg]

Czwarty
Wychodząc z Konoha, kierujemy się na północ, po czym przechodzimy przez Most Nieba i Ziemi. Mijamy miasteczko z sag z Hidanem i Kakuzu, od którego odbijamy na północny zachód. Dochodzimy przed most, który prowadzi do Cursed Monków. Aby dostać się na drugą stronę musimy wcisnąć dwa przełączniki, którymi są nagie drzewa (zaznaczone na mapie).

Średniej szybkości z wielkim wavem, nieskromnym obszarem oraz mocnym targetem, a także bardzo dużą ilością życia. Używa stylów katon oraz doton.
[Image: f8657b3bfb.jpg]
Piąty
Najcięższa przeprawa, przez całą Iwagakure. Udajemy się na północ od Suny, dokładnie nad sagowym Deidarą przechodzimy przez przesmyk, gdzie zaczynają się schody - resp Silient Iwa Defender, później Stone Fighter, Noble Warrior i na końcu Fuuton Walker. Na mapie zaznaczyłem najłatwiejszą drogę: wzdłuż brzegu skały, do wejścia na inną, na której zmierzymy się z dwoma Noble Warriorami, przez zejście i ominięcie respu Fuuton Walkerów. Jak zwykle, na końcu czeka nas najtrudniejsze: droga, która ma kilka ukrytych dziur. Nie chciałem psuć Wam całej zabawy, więc sami musicie odnaleźć właściwą ścieżkę. Pozostał ostatni problem - głaz . Usuwamy go za pomocą przełącznika w kamieniu znajdującym się w dziurze.

Zabójczo szybki, lecz nie bije na dystans oraz nie używa jutsu. Ciężki do pokonania w pojedynkę, ze względu na dobre combo i szybkość ataków, wobec tego zaopatrzmy team w osobę, która będzie go zatrzymywać lub spowalniać. Dość spora ilość HP.
[Image: 651887bf49.jpg]Szósty
By do niego dotrzeć musimy przejść przez podwodny tunel, do którego wejście, znaleźć możemy na Kirigakure. Gdy wydostaniemy się spod wody, nie wchodzimy na schody, lecz kierujemy się na północny zachód, a tam, za bramką, do której przejścia potrzebujemy 350 poziomu, czeka nas bijuu Utakaty.


Zdecydowanie najsilniejszy. Nie taki szybki, lecz tam, gdzie się znajduje nie mamy możliwości ucieczki, nawet unieruchomienie go może na wiele się nie zdać, ponieważ używa mocnych targetów oraz  obszarów.
[Image: a47bdc09df.jpg]
Siódmy
Od Konoha udajemy się na północ, przechodzimy przez Most Nieba i Ziemii, od którego znów kierujemy się na północ, do skały, gdzie wchodzimy na schody, później schodźmy z innych, kilofem otwieramy dziurę, przemierzamy tunel i wychodzimy w Takigakure. Na środku wioski znajdziemy drzewo, na które można się wspiąć.

Szybki, na nic zdadzą się próby uciekania. Używa silnych technik targetujących fuutona, lecz polega też na swoich atakach fizycznych.

[Image: 2f31c6f50f.jpg]

Ósmy
Wychodząc z Konoha, przemierzając wioski Sound Shinobi, Monastic Samurai oraz Young Samurai, przechodzimy przez długi most, za którym odnajdziemy Olafa Fishermana. Teraz możemy popłynąć na Kumogakure, skąd droga jest łatwa i nic nas nie zaatakuje: schodzimy z mola, kierujemy się na północ, następnie na wschód i przechodzimy przez jaskinię. Po drugiej stronie oczywiście czeka na nas Ośmiornica.


Według mnie najsłabszy z całej gromadki. Podobnie jak Ichibi, przeciętne obrażenia fizyczne i te zadawane przez jutsu, a do tego jest mało szybki i nie może pochwalić się dużą ilością życia. Używa targetów i wavów.
[Image: 5e9fa90d55.jpg]

Dziewiąty
Na północ od Konoha możemy znależć bramkę, która strzeże wejścia na skałę. Tam właśnie odnajdziemy ostatniego demona.

Nie tak szybki, jak Gobi, ale do wolnych nie należy, mocny obszar, polecam mieć w teamie "unieruchamiacza", żeby trzymać go na dystas tak, jak trzymał nas Nibii. Posiada stosunkowo małą ilość punktów życia. Użytkownik katona.
[Image: 05ad6d9964.jpg]

Po pokonaniu wszystkich zostaniemy szczęśliwymi posiadaczami zwojów, w których zapieczętowane są ogoniaste bestie.

Dzięki nim możemy przystąpić do Juubi quest.
ANONIM
Level: 727 Ninjutsu: 133
CWL KECAJ
Level: 726 Ninjutsu: 139
Nico
Level: 715 Ninjutsu: 136
BAKAJOKO KOT
Level: 674 Ninjutsu: 130
KING OVELION
Level: 666 Ninjutsu: 129
~~Nobody~~
~~Nobody~~